Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to Pan Zielonka
You are here:start/Intro/strona główna/Blog Pana Zielonki

bojkotczatu

ptaszki

Blog Pana Zielonki

Blog Pana Zielonki

Historia Pana Zielonki, skąd pochodzi, co myśli, jak przeszedł na wegetarianizm oraz coś o jego Kocie Bojkocie.

Czy wegetarianizm jest dobrym rozwiązaniem dla sportowców? Czy można mieć muskularną sylwetkę, będąc na diecie bezmięsnej?  
Polacy suche warzywa strączkowe przygotowują tradycyjnie, mocząc je od kilku do kilkunastu godzin, a następnie gotując, aż zmiękną. Ta metoda nie jest zła, co nie znaczy, że nie ma lepszej.  
Punk to muzyka buntu, komentarz do tego, co się dzieje na świecie, nawoływanie do zmiany istniejącego porządku. W tym także do przejścia na dietę wegetariańską.  
 Nie każdy z nas ma możliwość hodowania samemu roślin, dlatego często nie jesteśmy w stanie w stu procentach ocenić ich jakości. Możemy jednak zatroszczyć się o hodowlę kiełków, które są niezwykle odżywczym pokarmem. Dlaczego podkiełkowania soczewica jest lepszym pokarmem niż…
Kim są rastafafarianie? Skąd wziął się ich ruch, gdzie są jego żródła i jakie przyświecają mu idee? Jakie przesłanie niesie muzyka reggae? Czy rastafarianie są wegetarianami?
  [Jako wegetarianin] staniesz się bladym i postrzelonym dziwakiem. Gorzej - będziesz okropnym nudziarzem w oczach każdego, komu przydarzy się przebywać w twoim towarzystwie. Giles Coren The Times      
Kot Bojkot, urodził się Kotołazach pod Krakowem w roku 1777. Od najmłodszy lat przyglądał się ludziom i ich poczynaniom próbując to wszystko zrozumieć. W wieku młodzieńczym wziął ogon za pas i ruszył na wyprawę. CDN.
Pan Zielnoka urodził się w pewnej mrocznej krakowskiej dzielnicy w 1960r. Jak jego ojciec był rzeźnikiem i fanem mięsiwa oraz stylu muzycznego, znanego szerzej pod nazwą disco polo. Lubił dobrze się zabawić. Ciągnęła się za nim opinia awnturnika. Tak było…