Warsztaty kulinarne 16 kwietnia

Sobota, 09 Kwiecień 2011 11:27 autor: Kasia
W ramach obchodów Tygodnia Weganizmu w Krakowie zapraszamy was na warsztaty gotowania wegańskiego, na których będziecie mieli okazję poznać nowe przepisy i nauczyć się przygotowywać proste a zarazem oryginalne potrawy.

jeśli:
- lubicie gotować.
- interesuje was zdrowe odżywianie.
- zastanawiacie się jak można żyć bez mięsa innych produktów odzwierzęcych.
- zadajecie sobie pytanie, co ci weganie właściwie jedzą?
- chcecie nauczyć się przyrządzać tanie, zdrowe i smaczne roślinne potraw.

Zapraszamy was na warsztaty gotowania wegańskiego, na których będziecie mieli okazję poznać nowe przepisy i nauczyć się przygotowywać proste a zarazem oryginalne potrawy.
Koszt warsztatów to tylko 12 złotych, w tym degustacja przyrządzonych potraw! Jeśli jesteście zainteresowani proszę dajcie znać bo konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca:)
[wysyłajcie potwierdzenie na fb albo na maile: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ]


15% zebranych pieniędzy zostanie przekazane na działalność w obronie praw zwierząt i promowanie weganizmu. Wink
Do zobaczenia!
Kasia

Kasia

Strona www: www.omyguide.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.