Praca: sprzedawca

Środa, 06 Styczeń 2016 22:54 autor: Pan Zielonka

P A N  Z I E L O N K A to sklep ekologiczny z organiczną żywnością i nie tylko, założony w 2010 roku w Krakowie w Podgórzu.


Poszukujemy do pracy zaangażowanego sprzedawcy.

Osoba musi być pasjonatem branży eko, dyspozycyjna, komunikatywna, potrafić planować oraz interesować się życiem społecznym, ponadto odpowiedzialna i uczciwa, systematyczna, konsekwentna, elastyczna i otwarta na wdrażanie nowych rozwiązań.

 
Czas pracy na stanowisku sprzedawcy:

poniedziałek-piątek: od 4,5 - do 9 godzin i sobota: 5 godzin (warsztaty).


Pan Zielonka to przedsięwzięcie stworzone z misją. Idąc pod prąd staramy się wspierać lokalnych/rodzimych rolników, wytwórców, dostawców. W przyszłości chcielibyśmy zdecydowanie zwiększyć ilość tych kontaktów.

Buduj z Nami ogólnopolską wegańską markę.


Jeśli jesteś otwarty, komunikatywny, jesteś wege, interesujesz się zdrowym odżywianiem, masz doświadczenie w obsłudze klienta i chcesz wykorzystać swoje atuty w pracy na stanowisku sprzedawca lub chcesz przejąć inicjatywę w sklepie Pan Zielonka - wyślij do nas CV

Oprócz żywości, docelowo chcemy podążać w kierunku eko-racjonalnego zrównoważonego rozwoju w duchu
"zrób to sam"
z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Mamy kilka innowacyjnych pomysłów, które chcemy zrealizować.

 


mile widziane, zainteresowania

rolnictwo ekologiczne, permakultura, ziołolecznictwo, kuchnia roślinna, dietetyka, naturalne budownictwo, energie odnawialne – free energy, open hardware, drukarki 3d, doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego, doświadczenie CMS, życie zgodne z naturą


Z zainteresowaniem czekamy na
Twoje CV i list motywacyjny pod adresem:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 533018969


Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz tu:

www.panzielonka.com

Pan Zielonka

Pan Zielonka

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.