Lato na surowo - Raw food czyli surowe jedzenie

Środa, 03 Lipiec 2013 12:41 autor: Kasia

 

"Lato na surowo - Raw food czyli surowe jedzenie"

 

prowadząca


Agnieszka Mazanek

 

6 lipca Rynek Podgórski

 

W najbliższą sobotę w trakcie trwania Targu Pietruszkowego odbędzie się kolejny wykład połączony z pokazem. Tym razem weźmiemy na tapetę surowe jedzenie. Ten sposób odżywiania niesie bardzo wiele korzyści – od poprawienia kondycji, samopoczucia, pozbycia się nadwagi, poprzez eliminację alergii, migren, chorób cywilizacyjnych typu zespół jelita drażliwego, cukrzyca, aż po liczne przypadki wyzdrowień z nowotworów przy zachowaniu 100% Raw.

 

Istnieje już wiele opracowań naukowych, z których można czerpać szczegółowe informacje na temat surowego jedzenia.

 

Agnieszka Mazanek - instruktorka arteterapii, wegetarianka, propagatorka zdrowego stylu życia, znawczyni surowej kuchni wprowadzi nas w tajniki raw food. Pokaże kilka prostych, sprawdzonych przepisów na surowe, smaczne jedzenie oraz odpowie na pytania związane z korzyściami płynącymi z nieprzetworzonego, lokalnego pożywienia.

 

W trakcie pokazu w roli głównej wystąpi burak w zupełnie nowej, zaskakującej odsłonie oraz kanapki na surowo czyli bez pieczywa!!!

 

10:00 - wykład połączony z pokazem

12:00 - powtórka wykładu + pokaz

wstęp wolny!

Zapraszamy!

 

Link do fejsa:

 

 

kojena, trzecia odsłona: Targu Pietruszkowego

Kasia

Kasia

Strona www: www.omyguide.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.