Napój LycoLife - źródło młodości i ochrona przed rakiem

Wednesday, 12 February 2014 14:06 autor: Mandelinka Bramborowa

Likopen jeden z ważniejszych przedstawicieli karotenoidów, jest związkiem rozpuszczalnym w tłuszczach, nierozpuszczalnym w wodzie, o barwie czerwonej. Występuje obficie w pomidorach oraz innych czerwonych owocach (arbuzy, czerwone grapefruity oraz owoce dzikiej róży). Ze względu na łatwą rozpuszczalność w tłuszczach, najlepiej przyswajalny przez człowieka w postaci przetworzonej poprzez podgrzanie z oliwą ( ketchup, sos pomidorowy, itp. ).

Bright red tomato and cross section02Spożycie produktów bogatych w likopen obniża ryzyko zachorowania na raka. Najnowsze badania (Instytut Chemii Bioorganicznej PAN, BioInfoBank Institute, AdvaChemLab, Molecular Research Center) pokazały, że likopen w stężeniu 1-4 µM, obniża ryzyko zachorowania na raka prostaty, płuc, piersi, nowotwory układu pokarmowego oraz białaczkę, w stężeniu dziesięć razy wyższym, także raka wątroby i jajnika. Likopen przyczynia się do zmniejszenia częstości przekształcania komórek zdrowych w nowotworowe, a przy odpowiednio wysokim stężeniu (20-60 µM) hamuje proliferację komórek nowotworowych i zapoczątkowuje ich apoptozę. W ten sposób zapobiega rozwojowi choroby, spowalnia jej postęp, a w niektórych przypadkach powoduje remisję guza. Podobny wpływ likopenu zaobserwowano również w stosunku do komórek wątroby. Likopen hamuje również podziały komórek linii raka wątroby, jelita, ostrej białaczki szpikowej, białaczki erytoblastycznej, chłoniaka Burkitta.


Ostatnią nowością u Pana Zielonki jest napój LycoLife o wysokiej zawartości stężonego likopenu.

H100106.TIF


Napój LycoLife jest nowym, rewolucyjnym produktem stworzonym w laboratoriach Molecular Research Center przez zespół profesora Chomczyńskiego. Głównym składnikiem soku jest likopen, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Według licznych badań naukowych likopen powstrzymuje proces degeneracji komórek, a co za tym idzie – jest w stanie spowolnić proces starzenia oraz pomóc w zachowaniu młodej i zdrowej skóry. Ponadto, odbudowując połączenia międzykomórkowe, w znaczący sposób wspiera organizm walce z zagrożeniami cywilizacyjnymi. Napój likopenowy LycoLife pochodzi wyłącznie ze składników naturalnych; ma orzeźwiający smak i jest łatwo przyswajalny.

  • Bogactwo naturalnych przeciwutleniaczy                                                                  
  • Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników
  • W 100% naturalny, bez konserwantów i sztucznych barwników
  • Orzeźwiający smak owoców
  • Całkowicie przyswajalny przez organizm
  • Opatentowany w laboratoriach amerykańskich
  • Zawiera nie mniej niż 30 mg likopenu

Napój likopenowy LycoLife produkowany jest z naturalnych surowców na bazie wody głębinowej z dodatkiem koncentratu likopenu uzyskanego z pomidorów polskiej hodowli. Nie posiada on w swoim składzie dodatku cukru białego, żadnych środków konserwujących, słodzików, sztucznych barwników czy soli. Zawiera cukier naturalnie występujący w owocach.

Skąd się bierze siła działania napoju likopenowego?

Głównym składnikiem napoju jest likopen – jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, występujący między innymi w pomidorach. Liczne badania prowadzone w USA, m.in na Universytetach w Illinois i na Harwardzie, wykazały niezwykłą skuteczność likopenu nie tylko w profilaktyce nowotworowej i we wspomaganiu kuracji nowotworowych, ale również jako uzupełnienie diety.

Będąc jednym z najsilniejszych antyoksydantów likopen pomaga hamować proces degeneracji komórek, dzięki czemu dłużej możemy zachować zdrowie i młody wygląd.


Napój likopenowy jest specyfikiem o NAJWYŻSZEJ ZAWARTOŚCI LIKOPENU wśród wszystkich dostępnych na rynku środków. Ponadto wykazuje zdecydowanie najwyższą przyswajalność likopenu przez organizm. Jest to możliwe dzięki specjalnej opatentowanej technologii jego pozyskiwania. Firma Cinna dysponuje własnym zakładem produkcyjnym i jest jedyną na świecie firmą potrafiącą uzyskać likopen.


Napój oparty jest całkowicie na patentach i technologii producenta. To pierwszy na świecie tak zaawansowany produkt wspomagający naszą dietę. Badania nad składnikami naszych patentów prowadzone były w Cinna Health Products ( filii Molecular Research Center ) i w innych laboratoriach USA                (www.health.harvard.edu/newsweek/Lycopene.htm).


Napój likopenowy jest wytwarzany wyłącznie na bazie skadników naturalnych i przy użyciu najnowszej technologii a jego spożywanie nie wywołuje skutków ubocznych.


Napoje likopenowe są produkowane w 5 smakach: jabłkowym,  jabłkowo-brzoskwiniowym,  jabłkowo-winogronowym, jabłkowo-granatowym i wieloowocowym.

Kolejne smaki są w opracowaniu.


źródło: http://lycolife.pl/

 

Mandelinka Bramborowa

Mandelinka Bramborowa

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it